0 ks 0.00 €


Radi by ste kúpili darček, ale neviete, kde začať?

Pripravili sme pre Vás zopár tipov, ktoré by vám mohli pomôcť v rozhodovaní.

1/ Číslo je veľký problém

Ani nie. Skúste potajomky pozrieť do skrine, nájsť jej obľúbený kúsok oblečenia a urobiť prieskum z vnútornej strany. Väčšinou sa tam nachádza štítok s veľkosťou. Nemusíte vedieť, čo znamená, stačí si ho zapamätať a podľa toho urobiť objednávku alebo nám ho napísať e-mailom a my už budeme vedieť, čo s ním. Tip od vás: odfotiť štítok do mobilu a jednoducho nám ho zaslať e-mailom alebo SMS.

2/ Ak sa bod 1 nepodarí

Nenechajte sa odradiť! Skúste pretrpieť 1x nákupy so svojou polovičkou a určite sa Vám podarí zistiť aspoň konfekčnú veľkosť. Potom môžete vybrať niečo vo veľkosti S,M,L atď. Ak si vôbec nie ste istí jej veľkosťou, môžete využiť veľkosť „UNI“.

Môžete využiť aj naše tabuľky veľkostí, aby ste určili jej špecifickú veľkosť. Pri jednotlivých výrobkoch nájdete zjednodušené číslovanie pri samotnom výbere veľkosti (napr. S/70B).

3/ Čo ak ste veľkosť predsa len neodhadli alebo výber nebol podľa predstáv?

Ani to nie je problém. Tovar môžete bezproblémov vrátiť do 14 dní alebo ho jednoducho vymeniť za niečo, čo jej padlo do oka.

Ak ste úplne v koncoch a potrebujete radu ohľadne určenia veľkosti alebo inú pomoc, budeme radi, keď vám pomôžeme.

Môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle +421 948 470 767 od 10:00 do 17:00 pondelok - piatok (V prípade, ak vám nezdvihneme, ospravedlňte nás, snažíme sa pomôcť niekomu z vás. Zavoláme vám určite späť.) alebo e-mailom na adresu obchod@glam.sk. Budeme sa snažiť odpovedať vám čo najskôr.DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU